מי אנחנו?
כלי שרת, חברה להשכרת כלים וציוד לאירועים ולשמחות, נוסד ב-1996. מאז צבר כלי שרת מוניטין רב, כמו גם שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, שהיה לנו העונג לתרום לשמחתם. עם לקוחות אלו נמנים חברות קייטרינג, מוסדות תורה, לקוחות עסקיים ופרטיים, מפיקי אירועים ומעצבי אירועים, הנהנים מהייעוץ המקצועי והשירות האדיב, כמו גם הניסיון הרב בפעילות בתחום.

כמי שמכירים את חשיבותם של כלים נאים, כלי שרת מציעים לכם כלים מעוצבים ואיכותיים במיוחד. לרשותינו מגוון גדול של כלים ועיצובים, על מנת שנוכל להציע לכם את הסט הקולע ביותר לטעם האישי שלכם.

אנו שמים דגש רב לא רק על מראה הכלים, אלא גם על כשרותם. כל הציוד שברשותנו כשר. ישנם סטים שונים לכשרויות שונות. כמו כן קיימת מחלקה נפרדת בהשגחת הרב לנדא. מחלקות נפרדות לכלים בשריים ולכלים חלביים.

בין הציוד שלרשותנו: מבחר ענק של כלים אישיים, כלי הגשה ומרכז שולחן, כוסות וסכו"ם, אביזרי דקורציה, קנדלברות, מפות ומפיות, כיסויים לכיסאות, כלי מזנון, כלי זכוכית, שפינגדיש, כלי עזר למלצור, שולחנות וכסאות, מכשירי חשמל, ציוד לקייטרינג ועוד.

הגיעו אלינו עם תפריט האירוע ונשמח לשבת עמכם ולייעץ לכם באשר לציוד הנחוץ והמתאים ביותר לאופי ולסגנון האירוע המתוכנן. נשמח להמליץ גם על סגנון ההגשה המתאים ולתרום בכל עצה להצלחתה של החגיגה. אם תרצו, נוכל להמליץ לכם על חברות קייטרינג איכותיות באזורכם, שידאגו למלא את הכלים במטעמים המשאירים טעם לעוד.

בסוף האירוע אין צורך לטרוח ולשטוף את הכלים. התרווחו והרשו לעצמכם ליהנות מהאירוע עד תומו וללא לחץ. אנו נדאג לכל מלאכת הניקיון והשטיפה. אם ברצונכם בשירות עד הבית, נשמח להביא את הכלים עד למקום האירוע ובסיומו לאסוף אותם בחזרה – שירות זה הינו בתוספת תשלום.

שיהיה במזל טוב, ונתראה בשמחות!
מנדי הופמן והצוות
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze